Breast cancer - nová kolekcia 2018

Breast cancer - nová kolekcia 2018
Breast cancer - nová kolekcia 2018 Breast cancer - nová kolekcia 2018
Kód produktu: Rakovina prsníka
Dostupnosť: Skladom
Cena:
39,00€

Množstvo:  
   -   

Rakovina prsníka

Rakovina prsníka je najrozšírenejším druhom rakoviny u žien, a to tak vo vyspelých ako aj v rozvojových krajinách. Rakovina prsníka predstavuje 16 % zo všetkých rakovinových ochorení u žien.  Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) sa toto ochorenie rozšírilo v poslednej dobe najmä v rozvojových krajinách, kde 69 % ochorení je diagnostikovaných až v pokročilom štádiu. V roku 2004 zomrelo na rakovinu prsníka 519.000 žien. Napriek narastajúcemu povedomiu o prevencii, ako aj napriek skutočnosti, že sa zvyšuje počet prípadov včasnej diagnostiky ochorenia, mnohé krajiny neposkytujú liečbu rakoviny prsníka za bežne dostupných podmienok pre každého občana.Na Slovensku zaznamenávame u žien ročne vyše 2 400 nových zhubných nádorov prsníka a riziko vzniku zhubného nádoru prsníka má približne každá dvadsiata žena, ktorá sa dožije osemdesiatich piatich rokov. Rakovina prsníka však postihuje aj populáciu mužov. Pomer rakoviny prsníkov u žien a mužov je asi 100:1.

Október je na celom svete známy ako mesiac boja proti rakovine prsníka. Problematikou bola proti rakovine prsníka sa na území Slovenskej republiky zaoberá napríklad:

Zdravé prsia: www.zdraveprsia.sk

Špecifikácia hodiniek:
Priemer ciferníka: 44 mm
Strojček: SEIKO PC32S
Ochrana ciferníka z minerálneho skla
Silikónový remienok: 20 mm
Vode odolné: 3ATM - tento stupeň vodotesnosti je väčšinou označený len water resistant ale niekedy je vygravírovaný aj údaj 3ATM poprípade 30m. Hodinky s takouto vodotesnosťou nie sú vodotesné ale len vode odolné. Vode odolné hodinky sa môžu používať iba v styku s tečúcou vodou (umývanie rúk, sprcha atd.) a nie v priamom styku s okolitou vodou, tj. Nesmie na ne pôsobiť priamy okolitý tlak vody (kúpanie).

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -            +

Opište kód z obrázku: